На півночі Італії через коронавірус карантин ввели в десятьох містечках

23 лютого 2020
Share Button
Уряд Італії увечері 22 лютого ізолював на карантин 10 населених пунктів у північних регіонах країни Ломбардія та Венето, аби запобігти поширенню коронавірусу Covid-2019.

Про це, посилаючись на італійську агенцію ANSA, пише «Європейська правда».

До таких дій в Італії вдалися після того, як кількість хворих зросла до 76, а двоє італійських громадян померли. 54 випадки інфікування припадають на Ломбардію, ще 17 – на Венето.

Загалом особливі заходи з протидії поширення коронавірусу торкнулися приблизно 50 тисяч людей в муніципалітетах Во’Еуганео і Кодоньо, Кастильоне-д’Адда, Казальпустерленго, Фомбіо, Малео, Сомалья, Бертоніко, Терранова-деі-Пассеріні, Кастельгерундо і Сан-Фіорано. Їх попросили залишатися вдома, виїжджати за межі муніципалітетів можна лише за спеціальним дозволом.

Усі шкільні та спортивні заходи призупинили, у тому числі футбольні матчі Серії А, школи, магазини і музеї закрили, а держустанови працюють в обмеженому режимі. За дотриманням правил слідкуватиме поліції і – за необхідності – збройні сили.

А у Венеції дочасно завершили карнавал через побоювання поширення коронавірусу на півночі Італії, пише DW.

Довідково.

Італія є найбільш ураженою коронавірусом країною Європи: станом на 23 лютого зафіксовано 79 випадків інфікування, тоді як у Німеччині – 16, а Франції – 12. 78-річний мешканець Венето, який помер напередодні, став першою жертвою Covid-2019 – громадянином ЄС. Другою від коронавірусу померла 77-річна жінка в Ломбардії.

Читайте також: Нас теж не пустять додому? Українці в Італії стурбовані поведінкою співгромадян

Підписуйтеся на сторінку "Діло" у Фейсбук

Коментарі