На початку листопада “Україна” і 5 канал обмінялись піаром власників

21 листопада 2021, 01:00 Життя
Share Button
Фото з відкритих джерел
Похвала компанії Ріната Ахметова ДТЕК уперше з’явилась на каналі, пов’язаному з Петром Порошенком.

На початку листопада на 5 каналі, який формально тоді ще належав Петрові Порошенку, з’явився піар-матеріал компанії ДТЕК Ріната Ахметова. Тим часом на каналі “Україна”, що належить Ахметову, посилився піар “Європейської солідарності”, очолюваної Порошенком. Про це йдеться в моніторингу щоденних теленовин за 1—6 листопада 2021 року.

У новинах “України” тричі протягом цього тижня виходили матеріали, які з позитивного боку показують “Європейську солідарність”. Двічі поширили заяви Петра Порошенка з вимогами якнайшвидше забезпечити лікарні киснем (аналогічні заяви тижнем раніше наприклад, поширювали від Юлії Тимошенко). Також “Європейська солідарність” на “Україні”, як і “Голос”, долучалася до когорти критиків антиолігархічного закону. В одній із заяв на “Україні” Петро Порошенко серед вимог забезпечити лікарні згадав, що “влада дилетантів забула підготувати енергетику до зими”.

Чи не вперше від початку року, та й загалом віддавна, просування інтересів бізнесу Ріната Ахметова вийшло за межі його каналу “Україна”. На 5 каналі вийшло повідомлення, що поки державні теплоелектростанції стоять, компанія Ахметова рятує країну від енергетичної кризи: “А ситуацію, виходить, що рятує компанія “ДТЕК” Ріната Ахметова, яка терміново почала нарощувати видобуток вугілля на своїх шахтах. Від початку року, в експлуатацію введено 23 нові лави, які добувають майже 14 мільйонів тонн вугілля марки “Г”. А до кінця року ще 6 лав стануть до виробництва. І тоді вже буде видобуток 17 мільйонів тонн. Нагадаю, сьогодні без перебоїв працює тільки ТЕС, які входять у “ДТЕК”, оскільки вони мають запаси вугілля. А от всі державні ТЕС стоять”, — озвучив ведучий Віталій Ковач.

Підписуйтеся на сторінку "Діло" у Фейсбук

Коментарі