На Полтавщині троє підлітків отруїлися алкоголем

18 лютого 2021 Життя, Кримінал
Share Button
16 лютого ввечері до однієї з лікарень Кременчука госпіталізували трьох підлітків, у яких запідозрили отруєння алкоголем.

Правоохоронці встановили, що напої діти придбали в одному із місцевих магазинів. Про це повідомили у поліції Полтавської області.

Як зазначається, близько семи неповнолітніх відпочивали біля магазину, в якому і придбали алкогольні напої. Коли трьом із компанії стало погано, вони звернулися до медиків. А ті близько 19:30 повідомили про це в поліцію. Нині стан здоров’я підлітків задовільний.

«Двоє хлопців 14 та 15 років, а також 16-річна дівчина були доставлені до медичного закладу. Їм надана необхідна допомога, дівчина відпущена додому. З родинами і неповнолітніми проводиться превентивна робота», ‒ повідомив начальник Кременчуцького районного управління поліції Іван Жук.

Правоохоронці склали адміністративні протоколи за продаж алкоголю неповнолітнім ( на власницю магазину) та за невиконання ними обов’язків щодо виховання дітей (на батьків).

За продаж неповнолітнім алкоголю власницю магазину можуть оштрафувати від 6 800 до 13 600 гривень. А із батьків можуть стягнути від 850 до 1 700 гривень.

Підписуйтеся на сторінку "Діло" у Фейсбук

Коментарі