На Прикарпатті капелана відсторонили від служіння, бо балотувався в депутати

28 жовтня 2020 Життя, Політика
Share Button
Фото: Facebook
Коломийська єпархія УГКЦ обіцяла покарати капелана Миколу Мединського, якщо той не відмовиться балотуватися до Івано-Франківської обласної ради. Попри обіцянку прислухатися до рекомендації єпархії, священник на вибори все ж таки пішов.

Про це повідомляє громадянська мережа ОПОРА.

“Друзі, щиро дякую кожному із вас, хто довірив мені і віддав свій голос. Особлива подяка моїм парафіянам села Вижній Березів, що проявили просто феноменальну підтримку і довіру – понад 60%, 340 голосів із 500. Разом ми сила! Очікуємо вже остаточних результатів. Слава Україні!”, – написав капелан на своїй сторінці у Facebook.

Зазначається, що після цього допису, на сайті єпархії з’явилося повідомлення  про накладання на капелана «кари суспенди терміном на три місяці»

Відтак, Микоколі Мединському заборонили проводити священнослужіння та здійснювати будь-які церковні обряди. Окрім цього, Мединського на три місяці відправляють в єпархіальний реколекційний центр Андрія Первозваного у місто Яремче «для посиленої молитви».

“При виконанні даної умови вам забезпечується матеріальне утримання згідно ККСЦ”, – йдеться у повідомленні.

Фото: ОПОРА

Повідомляється, що Микола Мединський балотувався до Івано-Франківської обласної ради від партії «За майбутнє». Офіційних результатів щодо виборів до Івано-Франківської обласної ради ще не встановлено, відтак наразі відсутня інформація чи було обрано священника депутатом обласної ради.

Підписуйтеся на сторінку "Діло" у Фейсбук

Коментарі