На Прикарпатті суд оштрафував власника забутої на дорозі корови, через яку сталася ДТП

19 вересня 2021 Життя, Трафунки
Share Button
Ілюстративне фото
Водій Volkswagen Т5 не помітив, що на дорозі лежала корова.

Верховинський райсуд Івано-Франківської області оштрафував власника забутої на дорозі корови, через яку сталася ДТП. Чоловіку присудили 850 грн штрафу та 454 грн судового збору.

Суд визнав чоловіка винним у тому, що його корова у темну пору доби лежала на дорозі, чим спричинила механічні пошкодження мікроавтобусу Volkswagen Т5, інформує пресслужба суду.

У постанові Верховинського районного суду вказано, що ДТП сталася вночі 3 серпня у селі Кривопілля. Корова чорної масті випасалася без нагляду на проїзній частині дороги, по якій в цей час рухався автомобіль Volkswagen Т5. Водій корову не помітив і допустив зіткнення. Внаслідок аварії автомобіль отримав механічні пошкодження.

Під час судового засідання власник корови свою вину визнав повністю. Втім, у постанові не наводять його пояснення щодо інциденту. Суддя Верховинського райсуду Наталія Чекан призначила чоловіку мінімальний штраф, передбачений ст. 124 КУпАП – чоловіка зобов’язали сплатити 850 грн за порушення ПДР і додатково оплатити 454 грн судового збору. Про відшкодування матеріальних збитків власнику авто у постанові суду нічого не йдеться.

Підписуйтеся на сторінку "Діло" у Фейсбук

Коментарі