На Прикарпатті засудили чоловіка на два роки за погрозу вбити президента

03 вересня 2020, 13:18 Кримінал, Політика
Share Button
Фото ілюстративне
27 серпня Франківський міський суд виніс вирок у справі чоловіка, який надсилав на електронну пошту обласного управління СБУ повідомлення про підготовку вибуху.

У листах ішлося, що ціллю злочину є “Президента України та супроводжуючі його особи”.

Як ідеться у матеріалах справи, обвинувачуваний є уродженцем Житомира, інформують “Вікна” з посиланням на сайт “Мі100”.

19 січня та 12 березня минулого року, “використовуючи електронну поштову скриньку, умисно, з метою завідомо неправдивого повідомлення про підготовку вчинення злочину пов`язаного із посяганням на життя Президента України та супроводжуючих його осіб, яке загрожує загибеллю людей та іншими тяжкими наслідками, з власного комп`ютера надіслав складені ним вищевказані письмові повідомлення на електронну поштову скриньку управління Служби безпеки України в Івано-Франківській області”.

За цими повідомлення було проведено перевірку, інформація не знайшла свого підтвердження.

У судовому засідання обвинувачений свою вину визнав повністю.

Зокрема, під час суду були надані докази того, що обвинувачений неодноразово направляв на електронну адресу СБУ листи схожого змісту.

Що примітно, відправляв він листи з кабінету в приміщенні  Управління Державної міграційної служби України, що в місті Рівному. Під час перевірки електронної пошти виявилося, що аналогічні листи чоловік розсилав силовим структурам, в тому числі СБУ, в різних областях України.

Відповідно до висновку судово-психіатричного експерта чоловік психічними розладами не страждав і не страждає.

Суд ухвалив визнати чоловіка винним та призначити покарання — два роки позбавлення волі. Разом з тим його звільнили від відбування покарання, встановивши іспитовий строк — один рік.

Підписуйтеся на сторінку "Діло" у Фейсбук

Коментарі