На Рівненщині горіла історична будівля ХVIII століття

21 листопада 2020 Відео
Share Button
Фото із відкритих джерел
Колишній будинок графині Шувалової у Дубні вкотре загорівся. Щоб повністю погасити вогонь, вогнеборцям знадобилось 3 години.

Про пожежу у неексплуатуючій будівлі на вулиці Грушевського повідомили у ГУ ДСНС у Рівненській області. Відомо, що загорання сталось у ніч  21 листопада.

Вогнем знищено частину покриття цегляної будівлі.

Причина та збитки встановлюються.

Варто зазначити, комплекс старовинних будівель, відомий у Дубні як маєток графині Шувалової, у червні цього року нарешті передали місту.

Комплекс старовинних будівель останніми роками потерпав то від пожеж, то від нашестя безхатьків, руйнувався і стояв пусткою. Тепер є надія, що пам’ятку архітектури місцевого значення відремонтують, і вона ще послужить дубенчанам.

Рішення про передачу комплексу будівель економії Шувалової із спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст Рівненської області у власність територіальної громади Дубна ухвалила Рівненська обласна рада. До цього будівлі маєтку обліковувалися на балансі Державного історико-культурного заповідника Дубна.

Фото із відкритих джерел

Щодо подальшої долі комплексу після передачі у власність громади міста, то, за попередніми даними, там планують відкрити Центр дозвілля молоді з кінозалом.

Підписуйтеся на сторінку "Діло" у Фейсбук

Коментарі