На Росії порушили кримінальну справу щодо наруги над могилами на Херсонському кладовищі. Фото

18 січня 2021 Життя
Share Button
Фото з відкритих джерел
Справу порушили за статтею 243.4 Кримінального кодексу РФ «Пошкодження військових поховань, які увіковічнюють пам’ять загиблих під час захисту Вітчизни та її інтересів у часи Великої Вітчизняної війни». Санкція статті передбачає для винних максимальне покарання у вигляді ув’язнення на 5 років.

Про це пишуть Kavun.city.

Зазначається, що є незрозумілим, яким чином російські слідчі змогли встановити мотив невідомих вандалів та як слідство могло збирати інформацію на території України — їх юрисдикція на Херсон точно не поширюється. Втім, факт лишається фактом — в РФ і справді завели кримінальну справу щодо подій, які відбулися у місті.

“Цікаво, яким чином відбуватиметься подальше розслідування інциденту, адже злочин стався на території суверенної держави й російські правоохоронці не мають юридичного права провадити в Україні будь-які процесуальні дії. Навряд чи українські поліціянти, які наразі проводять власне розслідування, будуть ділитися з «колегами» з країни-агресора інформацією.”, йдеться у повідомленні.

Цікавим є ще одне формулювання з офіційного повідомлення:

«Зазначеними цинічними діями зловмисники продемонстрували свою зневагу до загальної пам’яті та історії боротьби братських народів з фашизмом».

Нагадаймо, що саме «братський народ» Російської Федерації провадить на території низки сусідніх держав військові дії, окупувавши окремі частини Молдови, Грузії, Азербайджану та, звісно ж, України.

Підписуйтеся на сторінку "Діло" у Фейсбук

Коментарі