На розвиток “Сколівських Бескидів“ виділили майже півтора мільйона гривень

06 червня 2020 Львів
Share Button
Ілюстративне фото
На розвиток національного природного парку “Сколівські Бескиди”, що у Львівські області, виділили майже півтора мільйона гривень.

Про це повідомляє пресслужба Львівської ОДА.

“На сесії Львівської обласної ради затвердили виділення коштів у сумі 1 млн 400 тис. грн з обласного фонду охорони навколишнього природного середовища у 2020 році для проведення заходів розвитку рекреаційної інфраструктури та мережі шляхів активного екологічного туризму з метою запобігання пошкодженню природних комплексів НПП “Сколівські Бескиди”, – йдеться в повідомленні.

Зазначається, що в межах реалізації проєкту оновлять інфраструктуру парку, облаштують мережу шляхів активного екологічного туризму загальною протяжністю понад 140 км, проведуть знакування та маркування шляхів із встановленням інформаційних стендів, туристичних напрямкових та попереджувальних знаків, облаштують джерела питної води, переходи через потічки та оглядові майданчики на туристичних маршрутах парку.

За інформацією Львівського обласного управління лісового та мисливського господарства, за 2019 рік у нацпарку побували понад 80 тис. відвідувачів.

Підписуйтеся на сторінку "Діло" у Фейсбук

Коментарі