На саміті в Брюсселі планують обговорити питання отримання Україною ПДЧ в НАТО, – Жовква

08 травня 2021 Політика
Share Button
Ілюстративне фото
При цьому, за словами Жовкви, Україна в саміті не братиме участі.

Заступник голови Офісу президента Ігор Жовква заявив про те, що Україна не братиме участі в саміті НАТО 14 червня в Брюсселі, передає “Інтерфакс-Україна”.

Однак, за словами Жовкви, на порядку денному саміту є питання можливого отримання Україною Плану дій щодо членства в Північноатлантичному альянсі (ПДЧ).

“Нинішній саміт НАТО 14 червня буде проведено без участі країн-партнерів Альянсу, до яких серед інших відноситься й Україна. У цьому саміті візьмуть участь тільки країни – члени. Головним для нас є змістовне наповнення саміту 14 червня. Тут ми можемо бути впевненими, що тема України буде обов’язково обговорена”, – повідомив Жовква.

Він також зазначив, що про обговорення української тематики під час саміту запевняли найближчі партнери НАТО, а саме Сполучені Штати, Канада, Німеччина, Франція і Польща. За словами Жовкви, рішення саміту, в тому числі щодо України, зафіксують в загальному підсумковому документі.

“Робота над таким документом триває. Ми продовжуємо переговори з нашими партнерами, щоб забезпечити врахування інтересів України в підсумковому рішенні Альянсу”, – сказав заступник голови ОПУ.

Підписуйтеся на сторінку "Діло" у Фейсбук

Коментарі