На СКА проведуть реконструкцію та зведуть нове стрільбище за 150 млн грн

30 жовтня 2020 Львів
Share Button
Навчально-спортивна база літніх видів спорту Міноборони уклала два договори на будівництво тиру та реконструкцію бліндажів на загальну суму 148,5 млн грн.

Про це повідомляють «Наші гроші. Львів».

Йдеться про спортивну базу Міноборони розташовану на вул. Клепарівській, 39 і більш відому як спортивний комплекс СКА. У 2018 році приміщення стрілецького тиру СКА у Львові згоріло. Загалом пожежею було знищено понад 4,4 тис. м2.

Переможцем у обох торгах стало ТОВ «Вельт Капітал». За одним контрактом фірма побудує нове приміщення тиру за 68,7 млн грн, а за іншим проведе реконструкцію бліндажів та зовнішньої території за 79,8 млн грн.

Проектно-кошторисну документацію на нове будівництво та відновлення тиру керівництво спорткомплексу замовило ще у 2018 році. Планувалось, що вже у 2020 році в новозбудованому приміщенні проведуть студентський чемпіонат світу з кульової стрільби.

Проект виконується лише зараз, оскільки раніше не було достатнього фінансування, а змагання не відбулись через пандемію коронавірусу.

Технічним завданням передбачено, що тир матиме зони для стрільби різної дальності в приміщенні та на відкритому повітрі. Зона стрільби також буде оснащена спеціальним безтіневим освітленням та споруджена із антирикошетних матеріалів. Приміщення тиру матиме глядацький зал на 280 місць та кімнати для спортсменів, складів, технічного устаткування.

Будівництво тиру планують завершити до кінця жовтня 2021 року, а реконструкцію зовнішніх територій – в липні 2021 року.

 

Підписуйтеся на сторінку "Діло" у Фейсбук

Коментарі