У музеї на Тернопільщині приготували автентичний борщ з вишні

12 липня 2020 Життя
Share Button
Фото: Кременецького краєзнавчого музею
У Кременецькому краєзнавчому музеї провели майстер-клас з приготування унікальної автентичної страви «Кременецький вишневий борщ». Такий захід має привернути увагу до багатої української культурної спадщини.

За словами директора музею Андрія Левчука, сьогодні музей працює над створенням автентичного меню локальних страв, і на проведеному майстер-класі продемонстрували вже другу страву.

Фото: Кременецького краєзнавчого музею

“Першою ж загальновідомою кременецькою стравою є гречані вареники, які вже сьогодні без сумніву можна рахувати місцевим брендом. Наукові співробітники музею сьогодні опрацьовують біля двох сотень місцевих рецептів, що в свою чергу обіцяє майбутнім гостям краю багато цікавих та унікальних страв, які здавна готувалися в кременецьких родинах”, йдеться у повідомленні.

Директор Андрій Левчук каже, що планує створити при музейній установі «Гастрономічну комісію», яка окрім формування та популяризації меню автентичних локальних страв для туристичного бізнесу буде також слідкувати за дотриманням давньої рецептури в акредитованих закладах харчування кременецького краю.

На додаток музей пропонує автентичний рецепт кременецького вишневого борща.

Підписуйтеся на сторінку "Діло" у Фейсбук

Коментарі