На Тернопільщині затримали шахрая, який збирав гроші по місцевих церквах

22 вересня 2021 Трафунки
Share Button
У Заліщиках Тернопільської області волонтери та атовці привели до поліції шахрая, який ходив церквами і просив гроші на перевезення тіла померлого сина. Щоправда, виявилось, що людина, для якої нібито збирав кошти цей чоловік, насправді жива.

Про це повідомляє Досьє 102.

Зазначається, щахрай приїхав на Тернопільщину з Вінницької області. У Заліщиках він прийшов до одного з храмів і попросив священика про допомогу.

Незнайомець розповів історію про те, що його син після поранення на війні лікувався у Вільнюсі. Проте помер, а грошей для перевезення тіла у родини немає. Тому звертається до парафіян, щоб допомогли зібрати необхідну суму.

Священнослужитель погодився і після служби “батькові” віддали всі пожертви, а це – дві тисячі гривень. Чоловік гроші забрав, викликав таксі та поїхав у іншу церкву.

Таку ж історію розповів ще одному священику. Проте отець попросив на підтвердження документи і запросив хлопців, які також воювали на сході. Бійці перевірили дані, які надав “батько”, і з’ясували, що копії документів належать жителю сусідньої області. Чоловік дійсно воював в зоні проведення ООС та був поранений, але не помер, а пройшов реабілітацію й працює за місцем проживання.

Жителі Заліщик привели шахрая до поліції, де він віддав усі гроші і зізнався у злочині. За вигадану історію чоловік постане перед судом. Йому інкримінують ч.1 ст. 190 (шахрайство) Кримінального кодексу України. Перевіряють вінничанина і на причетність до інших схожих злочинів та з’ясовують, звідки у нього копії чужих документів.

Підписуйтеся на сторінку "Діло" у Фейсбук

Коментарі