На території колишнього табору в Брюховичах збудують вісім багатоповерхівок

07 грудня 2020 Відео, Львів
Share Button
Фото: Наші гроші
В Брюховичах на вулиці Широкій, 22 дозволили будівництво багатоповерхового житла, хоча згідно з генпланом селища, це резервні території садибної житлової забудови та лісопарки.

Про це повідомили у Наші гроші.

На ділянці вже зрізали частину дерев.

Восени Брюховицька селища рада підписала договори про передачу в оренду двох земельних ділянок, площею майже 1,7 та 1 га, підприємству «Сіті Консалт Груп». Компанія володіє будівлями на цій території, і згідно з генпланом, тут був учбовий центр обленерго, хоча ця територія більш відома як табір «Енергетик». «Львівобленерго» продало будівлі табору «Сіті Консалт Груп» влітку минулого року.

Фото: Наші гроші

Обидві ділянки депутати дозволили передати в суборенду фірмі «Буддеталь». На меншій вже дозволили підготовчі роботи на будівництво багатоповерхівок.

Фото: Наші гроші

На паспорті об’єкту вказано, що тут буде нове будівництво багатоквартирних житлових будинків. Замовником робіт є ТОВ «Буддеталь», а генпідрядником – ТОВ «М7 Девелопмент констракнш груп».

Забудовники пов’язані із покупцями земель дитячого табору «Супутник» в Брюховичах, який також забудовують житлом – так званий «ЖК Грінвуд 2». Директором фірми-орендаря ділянки «Сіті Консалт Груп» є Лев Козаков, а власниками – Хаахр Пірет, Ігор Вихопень і Павло Нікітін. Останні двоє, а також Уляна Хлібкевич, Сергій та Алла Напраснікови, володіють замовником будівництва, товариством «Буддеталь».

Фактично ділянка на вулиці Широкій, 22 буде продовженням їхнього проекту, бо тут будуватимуть «ЖК Грінвуд 3». Як на вказано на сайті компанії, планують збудувати 8 п’ятиповерхових будинків на 12 секцій, тобто загалом 600 квартир.

Фото: Наші гроші

Про ділянки

Цільовим призначенням ділянок є «будівництво і обслуговування багатоквартирного житлового будинку з об’єктами торгово-розважальної та ринкової інфраструктури», хоча на генплані це територія резерву під садиби, а також лісопарки. При наданні дозволу на розробку проекту землеустрою восени минулого року на одну з ділянок депутати погодили і зміну цільового призначення ділянки та категорії земель. Щодо іншої ділянки – то її одразу під багатоповерхове житло.

Із судового реєстру стало відомо, що ділянка на Широкій, 22 площею майже 1 га обліковуватись в межах кварталу №39 Брюховицького лісництва. Аби допомогти «Сіті Консалт Груп» Брюховицька селищна рада позивалась до Львівської державної лісовпорядної експедиції. Суд зобов’язав її привести у відповідність планово-картографічні матеріали, – виключити з меж кварталів Брюховицького лісництва майже 4,6 га, зокрема і згаданий 1 га.

У Брюховицькій селищній раді не відповіли на наш запит щодо землі на вул. Широкій, 22.

Підписуйтеся на сторінку "Діло" у Фейсбук

Коментарі