На Вінниччині спекли найбільший в Україні малиновий пиріг. Фото

17 липня 2021 Життя, Культура, Фото
Share Button
Фото: Укрінформ
На Вінниччині у суботу в с Чернятин Северинівської громади Жмеринського району розпочався обласний фестиваль «МалинаФест», під час якого спекли найбільший в країні малиновий пиріг.

Про це повідомила начальник управління культури та креативних індустрій Вінницької ОДА Ольга Дернова, інформує Укрінформ.

«У Северинівській громаді традиційно вирощують багато малини, адже це один з осередків садівництва і ягідництва нашої області. Тому фестиваль – це поєднання здобутків місцевих аграріїв і культурної складової. Тому перший обласний фестиваль малини проводимо саме тут. А його родзинкою стане найбільший у країні малиновий пиріг», – повідомила Дернова.

За її словами, фестиваль малини проводиться для популяризації економіки громади та її туристичного потенціалу.

До с. Чернятин прибули представники усіх населених пунктів місцевої громади, а також гості з інших громад та районів. Учасники фесту представили вирощену і зібрану власноруч малину, посадковий матеріал, а також приготовані власноруч страви з малини. Зокрема, 20-метровий малиновий пиріг. Його рекордний розмір зафіксували представники Книги рекордів України.

Підписуйтеся на сторінку "Діло" у Фейсбук

Коментарі