На Волині 63-річний педофіл мав статеві стосунки з усіма жінками в домі

24 листопада 2020 Життя
Share Button
Фото: Волинські новини
Шокуючий інцидент сколихнув Волинь 2 листопада 2020 року. Так, 13-річна школярка Ірина народила сина від свого 63-річного вітчима.

Про це повідомили у Волинські новини.

Одразу після народження дитини до багатодітної родини малолітньої породіллі навідалася поліція, аби встановити батька немовляти. Підозри впали на вітчима дівчинки, від якого у її матері аж троє спільних дітей. Мати неповнолітньої породіллі, 36-річна Марія, відмовляється вірити у причетність свого співмешканця до зґвалтування доньки. Батьком дитини записали 22-річного Віталія, який із малолітньою матусею протягом трьох років навчався у дитячому оздоровчому центрі.

Про вагітність восьмикласниці стало відомо ще навесні, а в серпні 2020 року шляхом кесаревого розтину хлопчик уже з’явився на світ. Три місяці до пологів дівчинка перебувала у лікарні. Попри юний вік мами, дитина вагою 3300 грамів та ростом 53 сантиметри народилась абсолютно здоровою.

Одразу після народження дитини до багатодітної родини малолітньої породіллі навідалися працівники поліції, аби встановити особу батька немовляти. Підозри правоохоронців впали на вітчима дівчинки, від якого у її матері троє дітей.

Утім, мати неповнолітньої породіллі 36-річна Марія відмовляється вірити у причетність свого співмешканця до зґвалтування доньки.

«Вона не хотіла казати, від кого вагітна. Просто сказала по факту. А потім вона мені говорила, що батько дитини – Віталій», – каже мати Ірини.

22-річний Віталій Щербик протягом трьох років навчався із малолітньою матусею у дитячому оздоровчому центрі.

Однак, чоловік запевняє, що жодних стосунків із молодою мамою не мав, а, оскільки самотужки виховує двохрічну доньку, не хоче, аби плітками йому і надалі калічили життя.

Тим часом, завдяки органам опіки, 13-річну маму із немовлям перевезли у реабілітаційний центр, і тепер вирішують подальшу долю інших дітей цієї родини.

«Через те, що Володимир живе одночасно з двома жінками, у селі родину називають шведською»

Фото: Волинські новини

Говорити про цю історію у рідному селі породіллі й досі соромляться, оскільки вважають батьком новонародженого хлопчика саме вітчима дитини. Односельчани називають родину восьмикласниці, яка народила дитя, «шведською».

Спосіб життя вищезгаданої родини сусіди не схвалювали ніколи, а тепер і зовсім уникають спілкування з ними.

Зі слів односельчанки проблемної родини Ніни Адамівни, уже у восьмому класі Іринка, яка згодом народила дитину, стала скутою, уникала спілкування з друзями, і, у більшості випадків не приходила до школи.

«У травні цього року пані Галина (людина, над якою встановив опіку вітчим юної породіллі Володимир, – ВН) та пані Марія (мама дівчинки) розповідали у сільському магазині, що Ірина вагітна. Почувши це, сільський голова звернувся до поліції із заявою про відкриття кримінальної справи», – каже пані Ніна.

Як з’ясувалося, спочатку вітчим неповнолітньої мами мешкав із цивільною дружиною Галиною, однак, після того, як їхня оселя згоріла, вони переїхали у помешкання односельчанки Марії, у якої на той час вже була донька від іншого чоловіка.

Зі слів сусідки Ніни Адамівни, вітчим Володимир переїхав до села ще у 90-х роках. Він мав офіційну дружину, яка народила від нього двох дітей. Але потім так сталося, що його дружина вирішила з ним розійтися. І Володимир взяв опікунство над Галиною Жаловагою. Вони отримали будинок, який їм купила перша дружина. Володимир неодноразово перебував у місцях позбавлення волі.

Окрім юної породіллі Ірини, її мама Марія народила вже від Володимира ще трьох дітей: Владислава, від якого відмовилась і наразі дитина знаходиться у притулку, трирічну Анастасію та двохрічного Романа.

Тож, в одному будинку мешкали Галина Жаловага із донькою від Володимира Аліною, а також Марія із трьома дітьми.

«Був період, коли Ірина перебувала у благодійній організації «Ковчег», і хай би й жила там надалі, але її мати та вітчим просили повернути дитину додому. Пообіцяли, що в неї буде власна кімната, місце для навчання і все це виконали. Тож, їхнє бажання задовольнили, аби дитина була у сім’ї. Усі підозри щодо батьківства Володимира відпали після тесту ДНК. Сусіди дуже засуджують таке ставлення до дитини. Марія не турбувалася і не цікавилась долею доньки у лікарні. Навіть після того, як лікарі зверталися до неї і повідомляли, що потрібні підгузки та харчування для новонародженого, Марія відповідала, мовляв, у неї нема грошей. Її більше хвилює, як витягнути Володимира з місць позбавлення волі», – шокує розповіддю сусідка родини.

Тим часом цивільна дружина чоловіка, якого підозрюють у зґвалтуванні падчерки, Галина стверджує, що її чоловік Володимир – дуже чуйна, добра та порядна людина.

Фото: Волинські новини

«Я люблю Володю і знаю, що він не ґвалтував Іру. Він робить на шабашках, заробляє гроші і рідко буває вдома. В мене згоріла хата і ми попросилися до Марійки на квартиру. Маруся народила трьох дітей від мого коханого чоловіка. Але з Іриною він стосунків не мав. Я увесь час вдома», – каже жінка.

Він розповів, що про те, що восьмикласниця вагітна, йому стало відомо у кінці травня. Про це йому повідомили телефонним дзвінком з фельдшерсько-акушерського пункту, медикам якого про це розказала цивільна дружина вітчима неповнолітньої породіллі Галина.

«Я повідомив про це поліцію і комісію у справах неповнолітніх. Разом із ними виїхали на місце проживання сім’ї. Ірину відправили на обстеження, під час якого підтвердили, що дівчинка вагітна. Мама дитини Марія нічого не заперечувала. Тоді вони усі говорили, що до будинку, де мешкала родина неповнолітньої породіллі, приїхав невідомий чоловік на жовтому «Ferrari», забрав Ірину до Будинку культури, де вони випили води і з’їли цукерки, після чого Ірина втратила свідомість. Але якщо до житлового будинку приїхав на авто невідомий чоловік, то чого б Марії, як матері, відпускати неповнолітню доньку до нього? Потім вони говорили іншу версію, що, мовляв, Ірину зґвалтували під час навчання. Було три людини, у яких брали аналіз ДНК, – брат Галини Жаловаги, вітчим Ірини та Віталій, ім’я якого вписане у свідоцтво про народження новонародженого хлопчика.

Фото: Волинські новини

Коли ж сільського голови попросили дати характеристику Влодимиру, якого підозрюють у зґвалтуванні неповнолітньої падчерки, він сказав наступне: «Володимир завжди слідкував за порядком. У його житловому будинку прибрано, а дитина виглядала чистою та охайною. Сусіди говорили, що він підіймав руку на Галину, але вона все заперечувала. Алкоголем він не зловживав. Я не бачив його у стані алкогольного сп’яніння. Дітей його жінки народжували, швидше за все, для того, щоб отримувати допомогу від держави. І коли я його питав, що ж думає далі робити з дітьми, Володимир відповів, що, мовляв, у нього дуже багато дітей, бо він хоче, щоб вони його нас старість доглядали. Якщо буде підтверджено у суді, що Володимир – батько дитини Ірини, і її мати про це знала, то буде стояти питання про вилучення із родини й інших дітей».

Натомість, у прес-службі поліції розповіли, що у червні 2020 року до чергової частини Іваничівського відділення поліції від органів місцевого самоврядування надійшло повідомлення про те, що під час візиту до сімей, які опинились у складних життєвих обставинах була виявлена малолітня дівчинка, яка перебувала на 23-му тижні вагітності. За результатами тесту ДНК, встановлено, що батьком новонародженої дитини є вітчим малолітньої мами. У жовтні цьому громадянину йому було обрано міру запобіжного заходу у вигляді тримання під вартою і перекваліфіковано статтю з 155 на ч.4 ст.152 ККУ.

Неповнолітня породілля зізналася, що мала інтимні стосунки як мінімум з трьома дорослими чоловіками

Водночас, 22-річний Віталій Щербик, якого восьмикласниця записала батьком свого сина у свідоцтві про народження, запевняє, що не є батьком хлопчика. Про те, що його записали у метриці дитини, почув від журналістів. Каже, що востаннє бачив Ірину, коли перейшов у п’ятий клас.

Врешті-решт неповнолітня породілля зізналася журналістам, що мала статеві зносини з вітчимом у грудні 2019 року. Каже, що вітчим її не ґвалтував, а все відбувалося добровільно.

«Мама їсти варила, Галі вдома не було», – коротко пояснила дівчина.

Як повідомили у поліції, відносно матері неповнолітньої Ірини відкрили кримінальне провадження за статтею 166 ККУ. Мова йде про злісне невиконання батьківських обов’язків щодо своєї дитини. Санкція статті передбачає позбавлення волі від двох до п’яти років, або обмеження волі на той самий період.
Підписуйтеся на сторінку "Діло" у Фейсбук

Коментарі