На Волині поліцейські допомогли пенсіонерці, яка скаржилась на свого сина

26 січня 2021
Share Button
Фото з офіційного сайту національної поліції
Жінка повідомила, що її син тривалий час зловживає алкогольними напоями та попросила провести з ним профілактичну бесіду.

В один з робочих днів до поліцейського офіцера Устилузької територіальнох громади лейтенанта поліції Олександра Дем‘яненко звернулась 82-річна мешканка села Микитичі. Жінка повідомила, що її син тривалий час зловживає алкогольними напоями та попросила провести з ним профілактичну бесіду. Про це повідомляють на офіційному сайті Національної поліції.

Офіцер громади негайно вирушив до заявниці для вирішення проблеми. Проте, вдома її сина він не застав.

Оскільки, за словами поліцейського, в будинку було дуже холодно – вирішив хоч якось допомогти бабусі. Він пішов у двір та нарубав дров, щоб було чим розпалити грубку.

Фото із сайту Національної поліції

Також пенсіонерка розповіла поліцейському, що тривалий час в неї не працює телевізор, а коштів для ремонту немає, адже всі гроші син витрачає на алкоголь. Наступного дня Олександр Дем‘яненко разом зі своїм колегою капітаном поліції Андрієм Коколюком привезли бабусі телевізор.

Фото із сайту Національної поліції

З сином жінки поліцейські провели профілактичну бесіду. Чоловік пообіцяв правоохоронцям доглядати за мамою та змінити свою поведінку.

Нині Олександр Дем‘яненко постійно відвідує цю сім‘ю. Він помітив, що ситуація поступово виправляється.

“Син тверезий, в хаті тепло, бабуся Євгенія – з усмішкою на вустах” – каже поліцейський.

 

Підписуйтеся на сторінку "Діло" у Фейсбук

Коментарі