На виборах у Добромильській ОТГ виявили фальсифікації

03 листопада 2020 Львів, Політика
Share Button
Фото - ілюстративне
У Добромильській міській ТВК підтверджуюються підозри у спробі фальсифікації протоколів ДВК з виборів депутатів Львівської обласної ради.

Знову проблема виникла на етапі уточнення протоколів ДВК, повідомляє аналітик у ГМ Опора Тарас Радь на своїй сторінку у Фейсбук.

Львівська обласна ТВК повернула на уточнення протокол Добромильської міської ТВК з виборів депутатів Львівської обласної ради через розбіжності у даних окремих виборчих дільниць між початковими та уточненим протоколом ДВК.

Вчора, 2 листопада, Добромильська міська ТВК провела перерахунок на одній виборчій дільниці №461318, яка знаходиться у межах м. Добромиль. Перерахунок виявив розбіжність даних, які зазначені в уточненому протоколі ДВК у голосах кількох політичних партій, тоді як дані у пакетах з бюлетеннями цих партій відповідають даним поточного рпотоколу з мокрою печаткою. Очевидно, протокол ДВК був кимось “уточнений” самовільно, в результаті чого близько 30 голосів різних партій були дописані одній політичній партії.

«На дільниці у Добромилі провладна партія хотіла відпрацювати масштабну фальсифікацію в межах області. На жаль, для них – цього не вдалось зробити. Ми вимагатимемо проведення чесного розслідування, щоб притягнути до відповідальності винних. Ця ситуація демонструє неповагу «слуг» до верховенства права та законів нашої держави. Ми — політична партія «ЗА МАЙБУТНЄ», будемо всіляко присікати подібні речі», — прокоментував народний депутат Тарас Батенко, вказують на сторінці Львівщина ЗА Майбутнє.

Аналогічна підозра у розбіжностях в уточнених протоколах є по інших трьох виборчих дільницях: №461317, №461403 і №461327. Ймовірно, протоколи цих дільць також могли бути самовільно переписані не на засідання виборчої комісії.

По дільниці №461318 поліція відкрила кримінальне провадження щодо підозри підроблення виборчої документації. Кваліфікація також залежатиме від того чи така фальсифікація могла вплинути на результати голосування.

Виявлені факти свідчать про те, що спроби сфальсифікувати протоколи виборчих дільниць можуть допомогти партії, якій дописували ці голоси отримати на один мандат у Львівській обласній раді більше.

 

Підписуйтеся на сторінку "Діло" у Фейсбук

Коментарі