На Яворівському полігоні стартували військові навчання «Rapid Trident-2020»

17 вересня 2020 Відео, Львів
Share Button
Скріншот з відео
У четвер, 17 вересня, на стадіоні Міжнародного центру миротворчості та безпеки у с. Старичі, що на Яворівщині, стартували військові навчання «Rapid Trident-2020».

Про це пише zaxid.net.

Передавати свій досвід і навчатися у колег цього разу будуть понад 4 тисячі службовців з України, Сполучених Штатів, Великобританії, Литви, Німеччини, Данії, Канади, Польщі й Румунії. Перший показовий урок — штурм «містечка» на території полігону: дві ворожі сторони впродовж півгодини зачищали недобудовані будівлі.

«Нашу штурмову групу поділили на три, ми діяли за командою. Перша перевіряла спочатку одноповерхові будинки та ангари, відтак займала кути «міста» для того, щоби друга група могла підійти й зачистити двоповерхову будівлю. Загалом особовий склад відпрацював на високому рівні», – розповів командир взводу Володимир Мироненко.

Навчатимуться українські й іноземні військові у дві фази — командно-штабову і польову. Під час першої вони відпрацьовуватимуть планування та управління при виконанні завдань. А в полі матимуть бригадно-тактичні навчання без бойової стрільби, але із засобами імітації.

Підписуйтеся на сторінку "Діло" у Фейсбук

Коментарі