На Закарпатті директор стадіону заплатить 51 тис грн штрафу за порушення карантину

11 жовтня 2020 Життя
Share Button
Фото: з відкритих джерел
Ужгородський міськрайонний суд Закарпатської області визнав винним директора стадіону ФК «Минай» у порушенні правил карантину і призначив штраф 51 тис. грн.

Згідно з адмінпротоколом, 10 липня 2020 року з 18 год. до 20 год. на стадіоні футбольного клубу «Минай» (Ужгородський район) відбувався матч між ФК «Минай» та ФК «Металіст Харків» з порушенням протоколу Ужгородського РДА ТЕБ №13 від 25 червня 2020 року та постанови Кабміну № 392 від 20 травня 2020 року. Про це повідомляє “Главком” з посиланням на постанову суду.

Зазначається, що приклади порушень правил карантину з боку «Миная» опублікував офіційний сайт харківського «Металіста» наступного дня після матчу:

“На вході до стадіону «Минай-Арена» не проводився температурний скринінг. Приїхавши на стадіон, наша команда мала змогу вільно пересуватися його периметром. На трибунах стадіону (це видно на матчевих світлинах) знаходилися малолітні особи (візуально – шести-восьми років). Про використання засобів індивідуального захисту мови не було. Більше того, зустрічав команду на ужгородському вокзалі водій клубного автобусу ФК «Минай», який не використовував засоби індивідуального захисту та особливо цього робити не хотів навіть після зауважень наших лікарів”, – йдеться у повідомленні.

Директор стадіону не з`явився на засдіння суду, хоча йому було повідомлено про час та місце. Також неодноразово повідомлявся про час та місце розгляду справи шляхом телефонограм. Клопотань про відкладення справи від нього на адресу суду не надходило.

Відтак, вина директора підтверджується протоколом про адміністративне правопорушення, письмовими поясненнями, рапортом працівника поліції та диском із записом події, яка мала місце на стадіоні футбольного клубу «Минай» 10 липня 2020 року.

Нагадаємо, за порушення карантину передбачається штраф від 17 тис. грн до 34 тис. грн для громадян і 34-170 тис. грн – для посадових осіб.

Підписуйтеся на сторінку "Діло" у Фейсбук

Коментарі