На Зеленій-Пимоненка у Львові відбулася презентація нового бізнес-центру в житлово-офісному комплексі Viking Park

29 червня 2021, 07:00 Львів
Share Button
За час будівництва першої черги комплексу було сплачено більше 50 млн гривень податків. Зараз продовжується будівництво житлових секцій.

В рамках презентації відбулась панельна дискусія на тему: “Інвестиції і розвиток Львова» в якій взяли участь засновник Dragon Capital Томаш Фіала, міський голова Львова Андрій Садовий та засновник товариства «Реновація» Олег Лаврик.

Презентований в складі комплексу VIKING бізнес-центр складається з двох секцій (9 та 12 поверхів відповідно) загальною площею 18 770 кв.м і зараз проходить «зелену» сертифікацію згідно з міжнародними стандартами BREEAM.

«Першими орендарями бізнес-центру стали саме IT-компанії. Відповідність міжнародним вимогам, формат open space, панорамне скління, інтелектуальна система управління ліфтами з прямим доступом до паркінгу, цілодобова охорона комплексу, розвинуті зовнішня та внутрішня інфраструктура, тощо – стають вирішальним фактором при виборі офісних приміщень» – говорять в компанії.

З появою бізнес-центру, район отримав новий поштовх розвитку, вважають учасники презентації.

«Тут є висока якість виконання робіт – все продумано. Тут є зони для відпочинку, є територія для дитячого садочку та дитяча відпочинкова зона, а також під цим комплексом є паркінг. До того ж, тут буде створена велоінфраструктура після реконструкції вул. Зеленої. Тут поруч є католицький університет та багато цікавих об’єктів. Цей район отримує новий поштовх завдяки Viking», – говорить Андрій Садовий.

В свою чергу Олег Лаврик переконаний, що розвиток району і міста забезпечує новий підхід до будівництва та інвестування. Потрібно створювати не тільки квадратні метри, за його словами, але і інфраструктуру та сплачувати податки. «Вчора ми рахували видатки на реалізацію першої частини проекту і підрахували, що в результаті було сумарно сплачено близько 54 мільйонів гривень податків всіма залученими учасниками проекту. Це кошти, які можна залучати в тому числі до розвитку району», – говорить Олег Лаврик.

Житлова частина комплексу Viking Park об’єднує кілька секцій, в яких 400 квартир, в тому числі з великими терасами та патіо, громадські і комерційні поміщення на перших поверхах, підземний паркінг та дитячий клуб. Перші частини комплексу збудовано, а зараз відкрито нові черги, зокрема в червні розпочато будівництво секції з апартаментами.

«Потенціал Львова дуже великий. За останні 5 років ми проінвестували тут більше 100 млн доларів і плануємо цю цифру збільшити вдвічі у майбутньому. Приваблює те, що місто вітає закордонні інвестиції, легко працювати, мінімальна бюрократія, відсутня корупція. Почуваємо себе як в центральній Європі. Цим Львів відрізняється від інших міст України», – говорить засновник Dragon Capital Томаш Фіала.

Бізнес-центр Viking є одним з інвестиційних проектів компанії Dragon Capital. Весь комплекс Viking Park, який об’єднує бізнес-центр класу “А”, житлові секції на 400 квартир та апартаментів, підземний паркінг та дитячий центр, заплановано здати в експлуатацію наприкінці 2022 року.

Підписуйтеся на сторінку "Діло" у Фейсбук

Коментарі