На Житомирщині троє людей отримали опіки через спалювання трави

03 квітня 2021 Трафунки
Share Button
Фото поліції
1 квітня внаслідок випалювання сухої трави опіки різного ступеню тяжкості отримали троє жителів Житомирщини.

Про це повідомляє поліція області.

Увечері 1 квітня до поліції надійшло повідомлення про доставлення до Брусилівської лікарні двох жителів с. Карабчина з опіками. Попередньо, 80-річний пенсіонер спалював траву на присадибній ділянці, у цей час йому стало зле та чоловік втратив свідомість. 78-річна дружина пенсіонера намагалась загасити полум’я, яке вже перекинулося на чоловіка. У результаті обоє отримали термічні опіки різного ступеню (у чоловіка медики діагностували ураження близько 70-90% тіла, у жінки – 40%).

Цього ж вечора до Попільнянської лікарні з опіками близько 40% тіла доставили 61-річного жителя селища. Чоловік також спалював траву на власній присадибній ділянці. Вогонь почав розповсюджуватися і на сусідні ділянки, тож він намагався самостійно загасити пожежу. У результаті отримав опіки різного ступеню.

Поліція з’ясовує всі обставини подій та нагадує, що чинним законодавством заборонено самовільне випалювання рослинності або її залишків. Відповідно до ст. 77-1 Кодексу України про адміністративні правопорушення за це передбачені значні штрафні санкції.

Підписуйтеся на сторінку "Діло" у Фейсбук

Коментарі