Начальник Генштабу Британії вважає, що головна загроза безпеки для своєї країни походить від Росії

27 листопада 2021 Політика, Світ
Share Button
Фото з відкритих джерел
Головна стурбованість воєначальника полягає в тому, що "постійна участь Росії у провокаційних діях може призвести до катастрофічної помилки, яка може призвести до конфлікту.

Наразі головна загроза безпеці Великої Британії походить від Росії, вважає начальник штабу оборони Великої Британії Ніколас Картер.

В інтерв’ю The Telegraph він наголосив: “Росія – це найгостріша загроза, і управління нею – перше місце в моєму списку. Це входить до списку пріоритетів радника з національної безпеки”.

Картер зазначив, що “ми переживаємо період феноменальних змін”. Зокрема, він згадує, що ще у 2014 році “ми сперечалися про те, чи виходила загроза від насильницького екстремізму, чи це була державна загроза з боку Росії.
На цьому етапі аргумент про насильницький екстремізм майже переміг”.

“Але потім, у 2018 році, у нас був напад на родину Скрипалів у Солсбері, і стало сліпучо очевидним, що Росія була найгострішою загрозою для нашої країни”, – вважає Картер.

Зазначається, що Росія і Китай замінили ісламський тероризм як основні загрози національній безпеці. Ці зміни мали враховувати швидко мінливий характер сучасної війни.

“Те, як сьогодні з’являються загрози, – це не стільки звичайна загроза; скоріше це те, що я називаю діяльністю в сірій зоні, де противники бачать світ як безперервну боротьбу, в якій можуть бути використані всі інструменти влади, доки вони не призведуть до гарячої війни”, – заявив Картер.

За його словами, слід розібратися, чи не спонукає Росію до дій британська політика стримування, це – “велике питання”.

Він висловився за підтримку контактів з Росією, заявивши: “Ніщо не може замінити взаємодію з усіма, включно з росіянами, щоб ми розуміли один одного якнайкраще”, – зазначив Картер.

 

Підписуйтеся на сторінку "Діло" у Фейсбук

Коментарі