“Нафтогаз” буде контролювати дані про кількість та якість газу

04 грудня 2020 Життя
Share Button
Ілюстративне фото
У державній компанії “НАК Нафтогаз” України розповіли подробиці впровадження нової системи обліку в рамках інтеграції вітчизняного ринку газу з країнами Європейського союзу.

Про це повідомляє пресслужба відомства.

Новий програмний комплекс – це єдина система збору, зберігання, аналізу та інтеграції даних про те, де, скільки і який газ компанія передає в газотранспортну і газорозподільну системи, а в майбутньому – і про кількість видобутих рідких вуглеводнів і кількості виробленої та спожитої електроенергії.

У Нафтогазі повідомляють, що повністю перейдуть на нову систему обліку до кінця весни 2022 року. Поки що все знаходиться на рівні експерименту. У перспективі, це повинно підвищити рівень виробництва і якості газу.

“Нам важливо, щоб в газотранспортну і газорозподільну системи з наших об’єктів надходив якісний газ, який буде відповідати потребам кінцевих споживачів”, – прокоментував ситуацію директор з комерційних питань “Укргазвидобування”.

Зазначимо, серед іншого, на 9% подорожчав газ для населення, який буде постачати «Нафтогаз України», який переміг у конкурсі на вибір постачальника «останньої надії».

Підписуйтеся на сторінку "Діло" у Фейсбук

Коментарі