“Нафтогаз” програв суд газзбутам Фірташа щодо боргів

25 січня 2021 Економіка
Share Button
Фото: ілюстративне
Господарський суд Києва своїм рішенням зобов'язав НАК "Нафтогаз Україна" опублікувати на своєму офіційному сайті спростування раніше поширеної інформації про нібито небажанні Регіональної газової компанії (РГК, управляє газовим бізнесом Дмитра Фірташа) проводити оплату за отриманий від Нафтогазу природний газ. Текст спростування розміщений на сайті Нафтогазу.

За рішенням Господарського суду міста Києва від 08.12.20 у справі №910/14005/20, НАК «Нафтогаз України» зобов’язаний викласти на сайті наступне повідомлення:

«Інформація, яка зазначена у статті “Газопостачальні компанії РГК з 1 серпня не розраховуються з Нафтогазом за газ для населенняˮ, зокрема:

– “Газопостачальні компанії РГК з 1 серпня не розраховуються з Нафтогазом за газ для населенняˮ.

– “Газопостачальні компанії (газзбути), що працюють під брендом Регіональна газова компанія (РГК), з 1 серпня 2020 року припинили здійснювати оплату природного газу, який вони отримали від НАК “Нафтогаз Україниˮ під час дії спецобов`язків (ПСО)ˮ.

– “Попри збільшення платежів у січні-липні 2020 року, борг газзбутів за природний газ для потреб населення зріс порівняно з початком минулого опалювального сезону на 1, 116 млрд грн (з них 0, 338 млрд грн – РГК) та склав станом на 31.08.20 24, 091 млрд грн (з них 12,826 млрд грн – борг газзбутів РГК)ˮ.

– “За липень (останній місяць дії ПСО) газзбути РГК отримали від Нафтогазу природний газ для населення на 340 млн грн, проте в серпні 2020 року перерахували лише 700 тис. грн.ˮ

за 04.09.2020 року є недостовірною та такою, що паплюжить та принижує ділову репутацію Товариства з обмеженою відповідальністю “Регіональна газова компаніяˮ.

Акціонерне товариство “Національна акціонерна компанія “Нафтогаз Україниˮ спростовує дану недостовірну інформацію».

Підписуйтеся на сторінку "Діло" у Фейсбук

Коментарі