Нафтогаз пропонуватиме бюджетним установам контракти з фіксованою ціною на газ

13 жовтня 2021 Економіка
Share Button
Фото з відкритих джерел
Новим контрактом зможуть скористатися майже 7,5 тис. бюджетних установ, які загалом споживають майже 1,5 млрд куб.м газу.

НАК “Нафтогаз України” почав пропонувати бюджетним установам середньострокові контракти на 15 місяців із ціною на раз 13,7 грн/куб.м без урахування податку на додану вартість (ПДВ) та вартості розподілу. Про це голова НАК “Нафтогаз України” Юрій Вітренко написав у Фейсбуку.

“Відсьогодні Нафтогаз як один із учасників газового ринку пропонує новий продукт для бюджетних організацій – фіксовану ціну на газ 13,7 грн/куб.м (без ПДВ і транспортування) до кінця 2022 року”, — написав Вітренко.

За його словами, на ринку склалася ситуаці, яка показує, що механізм його регулювання потребує удосконалення. Так, бюджетні організації стикнулися з тим, що постачальники або не виходять на Prozorro, або пропонують ціни. непідйомні для місцевих бюджетів, чи взагалі відмовляються від виконання обов’язків.

Відтак Нафтогаз пропонуватиме новий бюджетний продукт для бюджетних організацій – середньостроковий контракт на постачання газу за ціною, суттєво нижчу за ринкову, – 13,7 грн/куб.м без ПДВ і вартості транспортування. 

“Це зручно для клієнтів, які можуть не хвилюватися про коливання цін щомісяця і планувати свої бюджети. Однак Нафтогаз не претендує на монополію. Бюджетні організації можуть обирати будь-якого іншого постачальника”, — наголосив Вітренко.

Наразі, зазначив голова Нафтогазу, новим контрактом зможуть скористатися майже 7,5 тис. бюджетних установ, які загалом споживають майже 1,5 млрд куб.м газу.

Підписуйтеся на сторінку "Діло" у Фейсбук

Коментарі