Юрій Раделицький

Юрій Раделицький

Депутат Львівської обласної ради, партія «За майбутнє»

Наглядова рада «Галсільлісу» є незаконною

Share Button
Ілюстративне фото
Депутат Львівської обласної ради від «За майбутнє» Юрій Раделицький пояснює, чому у питанні створення Наглядової ради ОКС ЛГП «Галсільліс», Управління майном спільної власності Львівської облради вийшло поза межі своїх повноважень.

Відбулось друге засідання тимчасової контрольної комісії обласної ради з вивчення питання щодо реорганізації окремих дочірніх лісогосподарських підприємств ОКС ЛГП «Галсільліс».

«За майбутнє» підтримує реорганізацію комунального підприємства задля покращення його роботи і підвищення економічних показників. Ми вступаємо за чесність, прозорість, гласність та об’єктивність у питанні реорганізації «Галсільлісу» на відмінну від інших партій, які це лише декларують. Найбільше питань у нас виникає наказ Управління майном спільної власності «Про Наглядову раду обласного комунального спеціалізованого лісогосподарського підприємства «Галсільліс».

На нашу думку, управління значно перевищило свої повноваження, а тому Наглядова рада є незаконною:

1. Стаття 78 Господарського кодексу України: «Критерії, відповідно до яких утворення наглядової ради комунального унітарного підприємства є обов’язковим, а також порядок утворення, організації діяльності та ліквідації наглядової ради та її комітетів, порядок призначення членів наглядової ради затверджується рішенням відповідної місцевої ради.

2. Немає висновку Постійної депутатської комісії з питань комунального майна.

3. Відповідно до Витягу ЄДР, станом на 15.04.2021 року реєстратором не внесено будь-яких реєстраційних дій щодо змін у Статуті «Галсільлісу», а відбулась лише зміна керівника 26 березня. Відтак, утворена Наглядова рада немає права виконувати свої повноваження. Львівська обласна рада повинна окремим рішенням утворити Наглядову раду та делегувати туди людей.

Закликаємо керівництво Управління майном спільної власності дотримуватись букви Закону та діяти в інтересах мешканців Львівщини!

Підписуйтеся на сторінку "Діло" у Фейсбук

Коментарі