Накази про обстріли Харківщини віддавав полковник родом з України

24 травня 2022, 08:20
Share Button
Максімов сергєй вікторович - командир 138-ї окремої мотострілецької бригади 6-ї загальновійськової армії Західного військового округу зс рф. Народився полковник в Ужгороді на Закарпатті.

Як повідомила Генпрокурорка України Ірина Венедіктова, вбивати українців максімов прибув на Харківщину. У його підпорядкуванні перебували артилерійські та ракетні дивізіони з озброєнням.

“Прокурори Харківської обласної прокуратури та слідчі СБУ встановили, що 26 березня цей російський командир наказав підлеглим застосувати важку систему вогнеметного вогню “ТОС-1 Буратино” по житлових масивах селищ Мала Рогань та Вільхівка. Вогонь запалювальними снарядами із установки вівся по будинках мирних. Йому було достовірно відомо, що там відсутні будь-які військові об’єкти. До того ж застосування такої зброї у місцях зосередження цивільного населення взагалі заборонено міжнародним правом”, — розповіла Венедіктова.

Внаслідок цієї атаки житлові будинки, Малороганський ліцей та молокозавод були пошкоджені. Через обстріл мінно-вибухові травми отримала 13-річна дівчинка, від яких за кілька днів померла у лікарні.

Підписуйтеся на сторінку "Діло" у Фейсбук

Коментарі