Наприкінці наступного тижня в Україні очікується значне потепління — прогноз погоди

20 березня 2021 Життя
Share Button
Ілюстративне фото
Після того, як майже весь березень погода в Україні була прохолодною, на наступних вихідних нарешті почнеться сильне потепління.

Про це повідомив сайт НВ.

У Києві вранці в суботу, 27 березня, буде +6 і невеликий дощ, який буде тривати до вечора. Вдень потеплішає до +10, а до ночі температура поступово знизиться до +4. Вранці 28 березня буде ясна погода і +8 градусів тепла. До середини дня знову почнеться невеликий дощ, а температура досягне +12. Дощ припиниться вночі, а температура поступово знизиться, але тільки до +3. А наступного дня — у понеділок, 29 березня, потеплішає до +17 і знову пройдуть невеликі дощі.

Фото: gismeteo.ua

У Харкові в кінці наступного тижня опадів не буде. Денна температура 27−28 березня від +3 до +12, а нічна не опуститься нижче +1. У понеділок, 29 березня, максимальна температура досягне +14 градусів.

Фото: gismeteo.ua

У Дніпрі вранці 27 березня буде +5, вдень температура підніметься до +9, на вночі знизиться до +3. Опадів в цей день не буде. А ось ранок 28 березня розпочнеться з невеликого дощу, який протримається до вечора. Вранці температура підніметься до +8, а вдень — до +11, вночі похолоднішає до +2. У понеділок, 29 березня, вже вранці буде +10 градусів, вдень потеплішає до +15, а до вечора температура знизиться лише до +8. Опадів в цей день не буде.

Фото: gismeteo.ua

В Одесі вранці 27 березня температура підніметься до +7, вдень буде +10, а вночі похолоднішає до +5. 28 березня максимальна температура досягне +9 градусів, але зате вночі буде не холодніше, ніж +6. Вдень 29 березня потеплішає до +11. Опадів в ці дні не буде.

Фото: gismeteo.ua

У Львові з ранку до ночі 27 березня буде невеликий дощ. температура з +7 вранці підніметься до +13 вдень, а до ночі знову знизиться до +4. Ранок 28 березня буде ясним, вдень температура підніметься до +14, а вночі знизиться лише до +7. 29 березня з середини дня і до вечора буде невеликий дощ, зате в цей день потеплішає до +17.

Фото: gismeteo.ua

В Ужгороді 27 березня з ночі і до вечора буде невеликий дощ. Температура вдень підніметься до +11, вночі похолоднішає до +5. Ранок і день 28 березня будуть ясними, максимальна температура досягне +16, а вночі похолоднішає лише до +8. 29 березня теж буде відносно ясна погода, невеликий дощ почнеться тільки ввечері. Максимальна температура в цей день досягне +17 градусів.

Підписуйтеся на сторінку "Діло" у Фейсбук

Коментарі