Нардеп Гончаренко виправдовується за “бажання” в’їзду в Україну російських акторів

25 січня 2021 Політика
Share Button
Народний депутат від «Європейської солідарності» Олексій Гончаренко у депутатському зверненні до СБУ та Державної прикордонної служби цікавився можливістю в’їзду в Україну російських акторів, які відвідували Крим після окупації Росією або публічно схвалювали анексію півострова, а деякі з них офіційно включені до «переліку осіб Міністерства культури України, які становлять загрозу нацбезпеці».

Як з’ясували журналісти, 17 лютого 2020 року Олексій Гончаренко направив до Служби безпеки та прикордонників листа із проханням надати «офіційну інформацію про відсутність заборони на в’їзд» вісьмом артистам із Росії. Таке звернення депутат з ЄС пояснив тим, що до нього звернулась директорка «Московського театру «Школа сучасної п’єси» – «з клопотанням з метою організації гастролей артистів трупи цього театру в Україну», орієнтовно – навесні-влітку 2020 року.

Вчора, 24 січня, Олексій Гончаренко написав у своєму Телеграм-каналі, що він начебто просто хотів дізнатись, чи ці артисти помічені у антиукраїнській діяльності.

Між іншим, використання права на депутатське звернення у власних інтересах у НАЗК називають одним із найчастіших порушень з боку посадовців.

Підписуйтеся на сторінку "Діло" у Фейсбук

Коментарі