Нардеп Ростислав Тістик заявив, що підтримає виключення Дубінського з фракції «Слуга народу»

28 січня 2021 Політика
Share Button
Олександр Дубінський
Депутат Верховної Ради України від Львівщини Ростислав Тістик заявив, що в разі голосування за виключення Дубінського з фракції партії «Слуга народу», у зв’язку із введенням проти нього санкцій з боку США, - пропозицію підтримає.

Про це він заявив у пресреалізі “Ділу”:

«Я впевнений, що санкції проти Дубінського справді ґрунтуються на чітких фактах. Це точно не та історія, про яку ми почули на фракції, що хтось написав якусь кляузу чи звернувся до уряду чи посольства США щодо Дубінського. Я в ці розмови особисто не вірю», – сказав Ростислав Тістик.

Він вважає, що погрози самого Дубінського щодо розпаду монобільшості, в разі його виключення, є безпідставними, а введені проти нього американські санкції обґрунтованими і не випадковими. Нардеп додав, що готовий голосувати за виключення Дубінського із фракції.

Варто зазначити, що 11 січня уряд США запровадив санкції двох чинних нардепів: «Слуги народу» Олександра Дубінського та позафракційного Андрія Деркача. Їх вважають, як зазначають у відомстві, частиною пов’язаної з Росією мережі закордонного впливу. Дубінський був серед тих, хто «публічно виступав разом із Деркачем або приєднувався до нього для скоординованого поширення і просування облудних або необґрунтованих закидів стосовно кандидата на політичну посаду в США» ( мова йде про новообраного президента США Джо Байдена).

Також нагадаємо, що 25 січня на вечірньому засіданні фракції «Слуга народу»  президент Зеленський запропонував Дубінському вийти з лав фракції. Від прохання нардеп відмовився.

Підписуйтеся на сторінку "Діло" у Фейсбук

Коментарі