Нардеп Юрчишин подав заяву в поліцію на Шуфрича

23 липня 2021, 11:38 Політика
Share Button
Нестор Шуфрич
Народний депутат Ярослав Юрчишин (фракція "Голос") подав до Національної поліцію України та Офіс генерального прокурора заяву про вчинення кримінального правопорушення народним депутатом Нестором Шуфричем (фракція "Опозиційна платформа - За життя") у зв'язку з його висловлюваннями в ефірі телеканалу "Росія 1" 20 липня.

“Останній (Нестор Шуфрич – ІФ) 20 липня о ефірі російського державного телеканалу” Росія 1 “розпалював ворожнечу між українцями і кримськими татарами на національної, расової та релігійної основі”, – повідомляє прес-служба Юрчишина.

Шуфрич, виступаючи на російському телеканалі, висловився на тему визнання кримських татар корінним народом України, пише Курс.

“Дивіться, ми визнаємо корінним народом послідовників … і фактично спадкоємців Чингизидов, адже що таке Кримсько-Татарське ханство, в тисяча …. Ном році воно вийшло з Кримського улусу, а Кримський улус – це був становить Золотої Орди, а що таке Золота Орда, це Бату-хан, який спалив Київ; тисячі наших жінок, які були відведені в рабство, зі зрозумілими цілями … “, – заявив Шуфрич.

Юрчишин упевнений, що депутат Шуфрич порушив ч. 1 ст. 161 (умисні дії, спрямовані на розпалювання національної, расової чи релігійної ворожнечі та ненависті, на приниження національної честі та гідності) Кримінального кодексу України.

“Отже, в зв’язку з протиправними діями пана Шуфрича, Ярослав Юрчишин подав офіційну заяву в Національну поліцію України та Офіс генпрокурора. Ярослав Юрчишин бере ситуацію під свій контроль і зобов’язується відстежувати хід подій”, – вказується в повідомленні.

Підписуйтеся на сторінку "Діло" у Фейсбук

Коментарі