Нардепи обрали першого заступника спікера Парламенту

19 жовтня 2021 Політика
Share Button
Фото з відкритих джерел
Сьогодні, 19 жовтня, на засіданні ВР нардепи обрали першого заступника спікера Парламенту. Ним став Олександр Корнієнко.

Ще однією кандидаткою на цю посаду була Софія Федина від партії “ЄС”, однак її кандидатура не пройшла за рейтинговим голосуванням.

“За” Корнієнка проголосувало 256 депутатів.

Раніше новопризначений спікер був політтехнологом, бізнес-тренером, мотиваційним спікером і консультантом з розвитку. Він займався підприємництвом, продюсуванням в шоу-бізнесі, громадською діяльністю у сфері неформальної освіти, передає ZN.ua.

У 2015 році на місцевих виборах Корнієнко керував кампанією кандидата на посаду міського голови Миколаєва Олександра Сенкевича (“Об’єднання “Самопоміч”).

У 2019 під час позачергових парламентських виборів Корнієнко керував штабом партії “Слуга народу”. Крім того, він був координатором штабу кандидата в президенти Володимира Зеленського, а також волонтерського проєкту “ЗеКоманда”.

У Верховну Раду Корнієнко потрапив за результатами тих же парламентських виборів 2019 року. Він пройшов до парламенту за партійними списками, де був під номером 7.

Як відзначили в русі ЧЕСНО, саме Корнієнко став одним з ініціаторів законопроєкту від “Слуги народу”, який фактично офіційно дозволяє непрямий підкуп виборців в умовах пандемії коронавірусу.

Підписуйтеся на сторінку "Діло" у Фейсбук

Коментарі