Нардепи відреагували на підозру СБУ Шарію

18 лютого 2021 Політика
Share Button
Фото з відкритих джерел
Служба безпеки України 16 лютого вручила підозру у державній зраді блогеру Анатолію Шарію.

Телеканал «Україна 24» дізнався реакцію народних депутатів на такі дії спецслужби.

Народний депутат, позафракційний Олександр Сухов: “У Шарія є достатньо адвокатів, які звернуться до суду щодо оскарження даної дії. Я не дивився, але чув, що є якийсь YouTube-канал. Перегляди говорять про те, що людям було важливо, що він говорить і показує”.

Народна депутатка, фракція «Слуга народу» Ірина Верещук: “Це буде дуже важко довести, але якщо СБУ вже виписала підозру, у них є залізні підстави, бо вони точно знають, що якщо цього не відбудеться, ми отримаємо великий удар по репутації”.

Народний депутат, фракція «Слуга народу» Олександр Качура: “Будь-яка особа вважається невинною до винесення вироку, тому я думаю, що Шарія на разі не можна називати винним у якомусь злочині”.

Народний депутат, фракція «Голос» Роман Лозинський: “Ми вже аналізували з колегами з фракції підозру СБУ Шарію, тому що нам дуже важливо, аби була бездоганна вивіреність і не було жодних шансів у Шарія і його поплічників до скасування (підозри – ред.) чи до його виправдання. Ми дуже сподіваємося, що першим кроком буде закриття Шарія, другим кроком буде закриття його партії”.

 

Підписуйтеся на сторінку "Діло" у Фейсбук

Коментарі