Нардепи влаштували бійку біля трибуни Ради. Відео

17 червня 2021 Трафунки
Share Button
Фото: Телеграф
Сьогодні, 17 червня, у Верховній Раді відбулася штовханина біля трибуни.

Штовханина розпочалася перед голосуванням законопроекту, яким врегульовується питання щодо діяльності Національної ради телебачення і радіомовлення

Спочатку фракція «Опозиційна платформа – За життя» наполягала на розгляді своїх поправок до законопроекту 4107, і коли після трьох днів їх розгляду мало ставитись питання про голосування за закон, депутати з фракції «ОПЗЖ» підійшли до трибуни і намагалися перешкодити голосуванню, передає Уніан.

На різні звинувачення фракції «ОПЗЖ» голова комітету з питань гуманітарної та інформаційної політики Микита Потураєв, який з трибуни парламенту доповідав по законопроекту, заявив, що епоха бідності закінчиться в Україні тоді, коли «закінчиться епоха брехні». При цьому він додав, що вона закінчиться тоді, коли «повсталий народ викине фракцію «ОПЗЖ» з парламенту і розстріляє».

У відповідь представники «ОПЗЖ» розпочали штовханину біля трибуни, зокрема найбільш активний у фізичному рукоприкладстві був народний депутат Ілля Кива.

У відповідь на ці дії до трибуни підійшли і депутати фракції «Слуга народу», щоб підтримати свого колегу Потураєва. Біля трибуни почалася штовханина,

Підписуйтеся на сторінку "Діло" у Фейсбук

Коментарі