Наставник “Карпат”: “Другий тренувальний збір проводимо у Стрию”

03 серпня 2022, 16:49 Інтерв'ю
Share Button
Андрій Тлумак
Про завершення першого тренувального збору, контрольні матчі та новачків розповідає наставник "Карпат" Андрій Тлумак.

Андрій Богданович, як можете оцінити перший тренувальний збір “Карпат”?

Як і минулого року ми не стали щось змінювати і перший збір провели у Львові. Умови були хороші, усі хлопці працювали з великим бажанням, тому можна впевнено сказати, що усе заплановане виконали повністю. Але нам ще треба багато працювати, щоб прогресувати та удосконалюватися. Саме над цим будемо працювати на наступному зборі.

За цей час “Карпати” провели три контрольні гри. Чи задоволені цими матчами?

Контрольні ігри були хорошими і ми побачили, те що хотіли. Що стосується суперників, то це були добротні команди і ми раді, що змогли з ними домовитись про ігри. Команда “Васт” з Миколаєва цього сезону планує стартувати у Другій лізі, “Верес” представник УПЛ, а “Миколаїв” один з лідерів Львівської області і має у своєму складі чимало досвідчених гравців.

Вам вдалося зберегти лідерів команди Дениса Кожанова, Валерія Болденкова, Андрія Ткачука, Владислава Приймака, Амбросія Чачуа, Дениса Галенкова.

Це гравці, які розуміють нашу гру, які минулого сезону були на провідних ролях і я радий, що вони надалі залишаються в команді. Без перебільшення можу сказати, що вони мої помічники на полі. Зараз вони направлять новобранців у те русло, яке ми хочемо.

На тренувальному зборі було задіяно вихованців “УФК – Карпат” 2005 року народження. Які враження справила молодь?

Ми давно слідкуємо за молодими вихованцями наших футбольних шкіл “УФК-Карпати” та ДЮСШ “Карпати”. Вихованці Володимира Вільчинського, який увійшов до нашого тренерського складу, проявили себе добре. Декількох футболістів ми залучали до ігор. Плануємо, що молодь буде грати в чемпіонаті Львівщини, адже їм потрібна ігрова практика.

З клубом уже уклали контракти декілька футболістів – Дмитро Фастов, Дмитро Махнєв, Ігор Дуць, Юрій Репета, Олег Лень, Іван та Микола Когути. Це конкретне підсилення?

Безперечно, що гравці, які стали карпатівцями повинні підсилити нашу команду. Вони мають досвід виступів у командах майстрів. Ми слідкували за ними, а декого хотіли ще минулого сезону бачити у себе.

Чи будуть, ще нові прізвища в команді?

Ми постійно працюємо над селекцією, тому і можливі нові імена в “Карпатах”.

Які плани на другий тренувальний збір?

З 1 серпня розпочали другий збір, який проходить у Стрию. Запланували декілька контрольних матчів. Так, 3 травня зіграємо з тернопільською “Нивою”, а 6 травня нашим суперником буде “Минай”.

Розмовляв Павло Пилипчук.

 

Підписуйтеся на сторінку "Діло" у Фейсбук

Коментарі