Наступного тижня ВР розгляне законопроєкти про референдум, обіг зброї та пластикові пакети

22 січня 2021 Політика
Share Button
Верховна Рада України
У вівторок, 26 січня, відбудеться перше засідання Верховної Ради у 2021 році.

У цей день нардепи розглядатимуть у другому читанні Проект Закону про народовладдя через всеукраїнський референдум, який подав Президент.

Він має визначити процедури призначення та проведення всеукраїнського референдуму, визначити коло питань які можуть виноситися на розгляд громади та зробити результати референдуму обов’язковими до виконання.

27 січня на розгляді буде законопроект «про податок на Google» Він торкнеться більшості іноземних сервісів, якими користуються українці, на зразок Facebook, Netflix, Steam, сервісів Apple, Amazon і т.д.

28 січня Верховна Рада у другому читанні розгляне Проект Закону про обіг цивільної вогнепальної зброї та бойових припасів до неї.

Право на отримання посвідчення власника зброї мають дієздатні громадяни України, які: не мають медичних протипоказань; не мають судимості, що погашена чи знята у встановленому законом порядку; не притягалися до адміністративної відповідальності протягом останнього року за рядом статей Кодексу України про адміністративні правопорушення.

Законопроєкт пропонує передбачити обов’язкове страхування цивільної відповідальності за шкоду, яка може бути заподіяна третій особі або її майну внаслідок володіння, зберігання чи використання зброї; запровадити Єдиний державний реєстр цивільної зброї, встановити засади його ведення.

Запроваджуються курси з вивчення матеріальної частини зброї, правил поводження з нею та її застосування, визначаються заборонені до цивільного обігу вогнепальна зброя, боєприпаси до неї, частини зброї та додаткове обладнання до зброї.

А вже 29 січня нардепи повернуться до розгляду Проекту Закону про обмеження обігу пластикових пакетів на території України.

Весь розклад засідань можна переглянути на сайті Верховної Ради. Нардепи також розглядатимуть законопроєкти про створення спеціальної комісії, яка перевірить “Українську залізницю”, про Бюро економічної безпеки України і багато іншого.

Підписуйтеся на сторінку "Діло" у Фейсбук

Коментарі