Насувається сильна магнітна буря: коли її чекати українцям та як захиститися

22 вересня 2020
Share Button
Фото: ілюстративне
Багато людей можуть відчути на собі вплив потужної магнітної бурі вже цього тижня. Експерти радять уникати стресових ситуацій і надмірних навантажень — як фізичних, так і емоційних.

За інформацією фахівців, магнітний шторм найвищої потужності очікується 27 вересня. Про це повідомляє Главком.

Найпотужніша магнітна буря, за даними експертів, має розпочатися 23 вересня і триватиме по 29 число. Найсильніший вплив стихії відчуватиметься 27 вересня.

Наразі спостерігається низька сонячна активність.

Фото: Главком

Зазначається, що початок і тривалість коливань магнітного поля планети цілком можна прогнозувати. За три-чотири дні після спалахів на Сонці, земляни відчувають на собі вплив зміненого електромагнітного поля, повідомляють у лабораторії рентгенівської астрономії Сонця.

Щоб залишатися в тонусі і мінімізувати негативний вплив магнітних бур, фахівці радять в цей період дотримуватись простих порад. Цей час краще провести в спокої, уникаючи стресових ситуацій і надмірних навантажень. Слід більше відпочивати, висипатися і гуляти на свіжому повітрі.

Для поліпшення самопочуття у такі дні рекомендується не переїдати, щоб не збільшувати навантаження на серцево-судинну систему. Дотримуйтесь меню, що складається з легкої їжі, мінімізувавши вживання дуже жирних, гострих і занадто солоних страв. Варто також відмовитися від алкоголю і кави, замість цього пити більше води і заспокійливі чаї, йдеться у повідомленні.

Підписуйтеся на сторінку "Діло" у Фейсбук

Коментарі