Нацрада через суд вимагатиме відібрати ліцензію у телеканалу “НАШ”

16 вересня 2021 Життя, Культура, Трафунки
Share Button
Фото із відкритих джерел
Нацрада з питань телебачення та радіомовлення подала до Окружного адміністративного суду Києва позов з вимогою скасувати ліцензію телеканалу "НАШ".

Про це повідомляє пресслужба ОАСК.

“Національна рада з питань телебачення та радіомовлення звернулась до суду з даним позовом на підставі рішення про результати позапланової безвиїзної перевірки у якому, зокрема, йдеться про визнання наявності розпалювання національної, расової та релігійної ворожнечі та ненависті у висловлюваннях, що були поширені в ефірі ТОВ “Наш 365”, – розповіли представники суду.

Нацрада вирішила позбавити телеканал “НАШ” ліцензії через ефір передачі “Марафон” від 4 травня 2021 року.

“Регуляторний орган на засіданні 19 серпня розглянув результати перевірок двох ліцензіатів – ТОВ “НАШ 365”, м. Київ (логотип “НАШ”) і ТОВ “НАША ПРАГА”, м. Київ (логотип “Максі-ТВ”) – за трансляцію 4 травня 2021 року з повтором 5 травня передачі “Марафон”, де містилися висловлювання, які мають ознаки прихованого заклику до розпалювання релігійної ворожнечі та ненависті, заснованої на нетерпимості до представників Православної церкви України, її представників та віруючих”, – йдеться у повідомленні Нацради.

У ток-шоу “Марафон”, який вели Артем Нікіфоров та Ольга Веремій, гість студії народний депутат України ІІ-VІІ скликань Петро Симоненко висловлював твердження, що містили “окремі ознаки прихованого заклику до агресивних дій, елементи розпалювання національної ворожнечі та ненависті, пропаганди комуністичного тоталітарного режиму”.

Представники Нацради наголосили, що керівники телеканалів не вжили відповідних заходів, щоб припинити поширення мови ворожнечі. А тому регулятор звернеться до суду з позовом про анулювання ліцензії на мовлення ТОВ “НАШ 365”, а ТОВ “НАША ПРАГА” отримала штраф у розмірі 25% ліцензійного збору. Для цієї компанії сума штрафу – 119 544,75 грн.

Підписуйтеся на сторінку "Діло" у Фейсбук

Коментарі