Нацрада перевірить телеканал “Перший незалежний” через Шуфрича

08 грудня 2021 Життя
Share Button
Фото з сайту ОПЗЖ
На думку регулятора, присутні ознаки конфлікту інтересів через те, що Шуфрич є головою парламентського комітету з питань свободи слова і водночас мажоритарним власником телеканалу "Перший незалежний".

Як повідомляє “Детектор Медіа”, у Нацраді ухвалили здійснити додадаткову виїзну перевірку ТОВ “Тайм медіа”, на яку зареєстрований телеканал “Перший незалежний”.

У Нацраді зазначили, що народний депутат від партії “Опозиційна платформа – За життя” Нестор Шуфрич став мажоритарним власником телеканалу. Однак, Шуфрич також є головою парламентського комітету з питань свободи слова. На думку члена Нацради Максима Онопрієнка, це є конфліктом інтересів, адже він може впливати як на рішення комітету, так і на рішення телемовника.

Відомості про зміну власника надали Нацраді після здійснення перевірки, через що вони призначили додаткову перевірку.

Крім того, 98 співробітників телеканалу, кожен з яких мали 1% відсоток власності, передали його в управління співробітниці Діані Панченко. Відтак вона має фактично 99% у статутному капіталі. Проте Нацраді не надали детальних звітів про те, кому належить ще 1%.

Довідка

Згідно з реєстрами, телеканал належить ТОВ “Медіахолдинг Новини”, створеному 18 лютого 2021 року після блокування трьох телеканалів “112”, Newsone i Zik, що належали народному депутату Тарасу Козаку.

Підписуйтеся на сторінку "Діло" у Фейсбук

Коментарі