Нацрада відмовила у переоформленні супутникової ліцензії телеканалу “НАШ”

29 квітня 2021 Життя, Культура
Share Button
Ілюстративне фото
Під час засідання 28 квітня Національна рада з питань телебачення та радіомовлення відмовилась переоформити ліцензію на мовлення для телеканалу "Наш".

Про це йдеться у повідомленні Нацради з питань телебачення та радіомовлення.

Телеканал звернувся із заявою про переоформлення ліцензії, оскільки до супутникового ретранслятора AMOS-32 планував додати мовлення на ASTRA-4A:

“З огляду на порушення телеканалом законодавства України і ухвалені санкції, члени регулятора обговорили наявність ознак маніпуляції щодо виконання компанією вимог, які були поставлені регулятором перед переоформленням ліцензії”, – йдеться в заяві Нацради.

“Ми стежили за виконанням зобов’язань компанії, і в нас є певні сумніви щодо того, що вона підійшла до цього добропорядно”, – зазначила голова регулятора Ольга Герасим’юк.

Член Національної ради Максим Онопрієнко озвучив матеріали моніторингу телеканалів на супутнику ASTRA-4. За його словами, 6 квітня на цьому супутнику було розміщено повідомлення, що телеканал “Наш” не мовить. Втім, 14 квітня о 18:47 на частотах телеканалу з’явилося мовлення під логотипом “Максі ТВ”. Паралельні моніторинги двох програм з логотипами “Наш” і “Максі ТВ” засвідчили, що в ефірі транслюється один і той самий продукт, майже в один час, із затримкою 5-6 секунд.

“Ми будемо робити більш ретельний моніторинг обох мовників, але вже зараз можемо сказати, що це така спроба ввести нас в оману, бо до ухвалення рішення про це переоформлення щодо двох супутників одночасно, ліцензіат робить аналогічну версію і транслює її з технічними параметрами ТОВ “Наша Прага”, – резюмував Максим Онопрієнко.

Підписуйтеся на сторінку "Діло" у Фейсбук

Коментарі