Наукове обґрунтування розширення кладовищ коштувало Львову 300 тис. грн

09 травня 2021 Львів
Share Button
Голосківське кладовище
Територію Голосківського та Сихівського цвинтарів збираються збільшити на 26 га за рахунок довколишніх лісів.

Наукове обґрунтування розширення двох львівських кладовищ – Голосківського та Сихівського – коштувало місту близько 300 тисяч гривень. Про це у ефірі програми «Сьогодні. Головне» на телеканалі «UA: Львів» повідомив керівник департаменту житлового господарства ЛМР Олександр Одинець.

«Це вартість наукових обґрунтувань, які виготовляв Лісотехнічний університет, у скільки обійдеться облаштування самих полів [для поховань] – сказати наразі важко», – сказав він, пише zaxid.net.

Як писало “Діло”, два львівські кладовища планують розширити за рахунок довколишніх лісів через брак місць для поховань. Голосківський цвинтар збільшиться на 10 га, а Сихівський – на 16 га. За словами Олександра Одинця, на цих територіях немає цінних порід дерев, проте частину насаджень збережуть, а за знищені дерева місто виплатить компенсацію.

Відведення земельної ділянки на Голосківському цвинтарі потребує погоджень від органів центральної влади, зокрема, Кабінету міністрів. У свою чергу, розширення Сихівського кладовища ускладнено тим, що територія, на яку планують його розширити, має статус природно-заповідного фонду і розташована на території Давидівської ОТГ. Тому фактично перші ділянки під поховання на нових територіях мають з’явитися вже в кінці року.

Підписуйтеся на сторінку "Діло" у Фейсбук

Коментарі