Назарія Брезіцького, кандидата у мери, звинуватили у незаконному будівництві

16 вересня 2020 Життя, Львів
Share Button
Назарій Брезіцький звів альтанку на землі загального користування на вул. Тарнавського.

Відомий львівський громадський діяч та ймовірний кандидат в мери Львова Назарій Брезіцький незаконно звів альтанку на вул. Генерала Тарнавського.

Як розповіла ZAXID.NET очільниця управління охорони історичного ЛМР Лілія Онищенко, будівництво здійснювали поруч із пам’яткою архітектури на землі, що не є в оренді та не належить Брезіцькому.

Читайте також: Стопами святих. Як праведник Брезіцький долає бісів

На розі вулиць Тарнавського та Льва Толстого, що неподалік від центру міста, понад місяць тому зрізали кілька дерев та почали будівництво. За словами начальниці управління охорони історичного середовища ЛМР Лілії Онищенко, сім’я Назарія Брезіцького звела там альтанку.

«На вул. Тарнавського, 71 є вілла на дві квартири – одна на першому, а інша на другому поверсі. Біля цього будинку є неоформлена земельна ділянка. На цій ділянці власник квартири на першому поверсі збудував, як він це називає, альтанку. Ця будівля має фундамент, залита бетонна основа, до неї під’єднана вода та світло», – розповідає Лілія Онищенко.

Минулого тижня посадовиця виїздила на місце будівництва та спілкувалась з власниками квартири, що звели незаконну споруду, щодо її демонтажу. Лілія Онищенко розповіла, що офіційно квартира на першому поверсі будинку №71 на вул. Тарнавського належить дружині Назарія Брезіцького. Він є засновником ГО «Ідея міста» та ймовірним кандидатом на посаду голови Львівської ОТГ.

«Це все оформлено на його дружину (Назарія Брезіцького, – ред.), а зустрічалась я з ним. Він не бачить нічого незаконного [у будівництві альтанки]», – додала Лілія Онищенко. За її словами, Назарій Брезіцький вважає свої дії законними та відмовляється демонтовувати споруду. Станом на 15 вересня цегляну альтанку утеплили та пофарбували.

Читайте також: Зламаний ніс, струс мозку, вкрадений телефон: розбірки львівського політикуму

Посадовиця пояснила, що цю альтанку власники квартири звели не на своїй території. Це земля загального користування і ніхто не має права там нічого будувати. Відтак управління звернулось до ДАБІ через незаконні будівельні роботи, а також скерували власникам припис про демонтаж споруди.

Журналісти намагалися отримати коментар Назарія Брезіцького, але він заперечив свою причетність до будівництва.

 

Підписуйтеся на сторінку "Діло" у Фейсбук

Коментарі