НАЗК закінчує перевірку декларації Герасимова через віллу в Іспанії

21 вересня 2021 Політика
Share Button
Артур Герасимов
Національне агентство з питань запобігання корупції найближчим часом завершить перевірку електронної декларації народного депутата від фракції «Європейської солідарності» Артура Герасимова щодо нібито його вілли в Іспанії.

Про це в інтерв’ю «Слово і діло» розповів голова НАЗК Олександр Новіков.

«Станом на сьогодні ця перевірка триває. Перевірка не сьогодні розпочалася і вона триває. Найближчим часом вже будуть результати», – пообіцяв він.

До Іспанії вже направили запит щодо вілли Герасимова, а також до самого депутата, оскільки політик сам підтвердив належність йому цього майна.

Нагадаємо, нардеп Герасимов не задекларував двоповерховий маєток в Іспанії, яким він та його дружина володіють ще з 2013 року. Маєток, співвласниками якого є політик а його дружина Наталія Бухалова, розташований у містечку Хавеа провінції Аліканте на узбережжі Середземного моря. Його площа – 120 квадратних метрів, ще 28 квадратних метрів займають тераси.

Пізніше нардеп Герасимов нібито повідомив НАЗК про неточності в його декларації. Втім, генеральна прокурорка Ірина Венедіктова за зверненням Спеціалізованої антикорупційної прокуратури порушила кримінальне провадження за фактом імовірної брехні в декларації.

Підписуйтеся на сторінку "Діло" у Фейсбук

Коментарі