НБУ попередив банки про ризики співпраці з Дубінським

20 січня 2021 Політика
Share Button
Фото з відкритих джерел
Національний банк поінформував українські банки про санкції введених США проти народного депутата Олександра Дубінського та інших осіб за втручання в американські вибори, і попередив про ризики при співпраці з цими особами.

Про це пише ZN,UA.

«НБУ звертає увагу на ризики, пов’язані із здійсненням фінансових операцій з особами, включеними в OFAC SDN List, і вважає за потрібне запропонувати фінансовим установам вжити належних заходів обережності з метою управління такими ризиками», – йдеться в листі НБУ, на який посилається «Асоціація фінансових інституцій ».

У НБУ нагадали, що до санкційного спику потрапили семеро українських громадян і чотири зареєстрованих в Україні компанії: депутат від «Слуги народу» Олександр Дубінський,екс-прокурор Костянтин Кулик, колишній депутат-утікач Олександр Онищенко, а також бізнесмени Антон Симоненко, Андрій Теліженко, Петро Журавель, ТОВ «Ера Медіа», ІА «Онлі Ньюз», ТОВ «Скептик» і сайт NABULeaks, пов’язані з депутатом Андрієм Деркачем, якого включили до санкційного спику ще у вересні. У США його називають «російським агентом із десятирічним стажем».

Санкції проти них ввели 11 вересня за публікацію «плівок Байдена» і «розкрутку» цієї теми в медіа з метою вплинути на результати виборів президента США.

Підписуйтеся на сторінку "Діло" у Фейсбук

Коментарі