Не запросити на святкування Дня незалежності депутатів 1-го скликання парламенту – це прокол апарату Зеленського – Тарас Батенко

27 серпня 2021 Політика
Share Button
Тарас Батенко
Він також додав, що загалом суспільство добре оцінило крок з проведенням масштабного військового параду, з залученням не лише техніки й авіації, а й країн-союзників України та НАТО.

Народний депутат України («За майбутнє») Тарас Батенко в ефірі одного з українських телеканалів заявив, що протокольна служба президента Зеленського допустила серйозну помилку, коли не запросила на військовий парад до Дня незалежності депутатів 1-го скликання, серед яких автори цієї незалежності, люди, які брали безпосередню участь в становленні молодої держави.

«Левка Лук’яненка, автора Акту проголошення незалежності, не згадав у своєму виступі президент. Не запросили депутатів 1-го скликання, які брали безпосередню участь у творінні цієї незалежності. То попри це, президент Зеленський став більшим державником у своїх виступах, ніж це було у попередні роки. Мова йде про проголошення відзначення Дня української державності 28 липня та створення в Україні Пантеону національних Героїв з перепохованням там визначних діячів української історії, в тому числі діячів національно-визвольної боротьби 20 століття. Це позитивні зміни й надзвичайно потрібні для нашого суспільства речі», – наголосив Тарас Батенко.

Підписуйтеся на сторінку "Діло" у Фейсбук

Коментарі