Небайдужі львів’яни обурені кількістю «свічок Голодомору» у вікнах міста

29 листопада 2020 Львів
Share Button
Ілюстративне фото
В Україні щороку в останню суботу листопада відзначають День пам'яті жертв Голодомору.
Ввечері 28 листопада українці мали можливість запалити символічні свічки біля вікон своїх будинків і приєднатися до загальнонаціональної хвилини мовчання в пам’ять про загиблих під час Голодомору 1932-33 років.
Проте, не всі львів’яни це зробили.
«А ти бачиш запалені свічки на підвіконнях? Я ні, принаймі не так багато як має бути. Хоч мою родину не торкнувся Голодомор 32-33років. Але як поводитися з хлібом мене добре навчили. Дуже сумно, що ми не пам‘ятаємо(або не хочемо пам‘ятати) про ті часи і скільки наших братів і сестер було вбито», – написав у Фейсбуці львів‘янин Юрій Симоненко.
«Пройшовся містом. 500 метрів до Форуму. Нарахував 7 свічок у вікнах», – зазначив мешканець Львова Андрій Боровий.
«Мала нагоду щойно проїхати по Сихову. На всій ділянці від верхнього Шувару до Санта Барбари нарахувала у вікнах лише чотирнадцять теплих вогників. Прикро, що так мало, але тішить, що вони все ж таки є. Що попри ігнорування новою владою нашої історії і згадування більшісттю про те, що вони українці, лише на свята, є принаймі чотирнадцять родин, в яких пам‘ятають і вшановують тих, чиїм найбільшим гріхом було народитися українцем і любити свою землю», – повідомила у Фейсбуці львів‘янка Наталія Липська.
Як писало «Діло» у центрі Львова вшанували пам’ять жертв Голодоморів.
Підписуйтеся на сторінку "Діло" у Фейсбук

Коментарі