Небезпечна огорожа: батьки організували збір підписів задля комфорту дітей поміж уроками

07 листопада 2019 Життя, Львів
Share Button
У львівській школі №44, що на вул. Ярослава Пстрака, 1 (Шевченківський район), через незадовільний стан огорожі школярі не можуть вільно перебувати на свіжому повітрі.

На сполох забили батьки, які хвилюються за своїх чад.

Відтак, уже зареєстрований громадський проєкт, під яким можна ставити свої підписи.

«Однією з проблем у школі №44 є незадовільний стан огорожі, частина якої відсутня, через що неможливо в повній мірі забезпечити безпеку дітей, під час їхнього перебування на території школи. Відновлення огорожі забезпечить безпечні та комфортні умови перебування школярів на свіжому повітрі», – зазначає автор проекту Мар’ян Козицький.

Наразі є 634 голоси за відновлення огорожі. До закінчення голосування залишилось вісім днів.

Як повідомили ІП «Діло» батьки, усього потрібно 1500 підписів. Голосувати можуть усі з львівською пропискою від 16 років.

«Кожен голос надзвичайно важливий і допоможе нам створити комфортне та безпечне середовище для перебування дітей!», – наголошують батьки.

Зазначимо, бюджет освітнього проекту – 599 400 грн.

Додамо, за реалізацію проєктів-переможців беруться відповідальні підрозділи міської влади. На втілення проєкту у життя є один бюджетний рік, з урахуванням часу проведення відбору. Реалізація відбуватиметься за рахунок коштів громадського бюджету Львова на 2020 рік.

Проголосувати можна тут.

Підписуйтеся на сторінку "Діло" у Фейсбук

Коментарі