Немчінов заявив, що усе майно його родини повністю задеклароване

03 квітня 2021
Share Button
Фото з відкритих джерел
Міністр Кабінету Міністрів Олег Немчінов запевняє, що усе майно, яке належить його родині, повністю задеклароване.

Про це урядовець написав у Телеграмі.

“Все рухоме та нерухоме майно, що належить моїй родині, повністю задекларовано. Адже прозорість та відкритість – це одна з найбільш необхідних якостей як державного службовця, так і політичного діяча», – зазначив Немчінов.

За його словами, 1-кімнатна квартира, яка раніше належала Немчінову, була продана ще у 2009 році, це було відображено у двох “паперових” деклараціях за 2008 та 2009 роки, які він подавав під час роботи у Львівській обласній державній адміністрації.

«Тоді ж ми придбали 2-кімнатну квартиру у Львові, в якій моя родина прожила 10 років. Цю 2-кімнатну квартиру ми продали у грудні 2019 року, про що на сайті НАЗК є повідомлення про суттєву зміну майнового стану та дохід від продажу. І це відображено у щорічній декларації за 2019 рік», – пояснив міністр КМУ.

«Мені невідомо, чому в Реєстрі майнових прав відображена некоректна інформація. Проте у 2018 році я вже подавав на запит НАЗК копії договорів купівлі-продажу 2009 року при повній перевірці моєї щорічної декларації», – додав він.

Підписуйтеся на сторінку "Діло" у Фейсбук

Коментарі