Ні – звалищу та заводам у Малому Любіні: мешканці підписали петицію

19 жовтня 2019 Львів
Share Button
Кар'єр у Малому Любіні
Мешканці Великого Любіня на Львівщині просять заборонити розміщення звалища ТПВ та заводів з переробки та/або спалювання сміття на території кар'єру в Малому Любіні.

Відповідну петицію уже підписало 255 небайдужих громадян (з 225 необхідних) і тепер вона підлягає розгляду місцевою владою.

«Цією петицією просимо заборонити розміщення звалища ТПВ та будь-яких заводів з переробки та/або спалювання сміття на території кар’єру в Малому Любіні, оскільки це несе величезну загрозу екології та здоров’ю мешканців прилеглих населених пунктів, забруднення ґрунтових вод, які в цій місцевості є надзвичайно високо та видобуваються для забезпечення водою багатьох населених пунктів Городоцького та інших районів області. Також як наслідок забруднення ґрутових, вод знищення існуючого санаторію в Великому Любіні. Рішення в сторону заборони вже неодноразово приймались, але остаточно це питання досі не закрито», –  сказано у тексті петиції.

Читайте також: Львів’яни взялись активно захищати «Горіховий Гай» від забудовників

«Якщо підходити до цього професійно і раз та назавжди покласти цьому край, то необхідно зініціювати депутатам селищної ради (ОТГ) виготовлення Генерального плану населеного пункту села Малий Любінь, та або включити цю територію в межі села, або задати відповідне цільове призначення, що остаточно покладе край бажанням зробити там будь-яке підприємство, пов’язане з ТПВ!», – йдеться у групі Великий Любінь у фейсбуці.

Фото: фейсбук

«Стратегія Любінської ОТГ – рекреація, оздоровлення, лікування, екогосподарства та ековиробництво!», – наголошують мешканці.

Читайте також: Рекультивувати Грибовицьке сміттєзвалище зголосились чотири компанії

Підписуйтеся на сторінку "Діло" у Фейсбук

Коментарі